شرکت ما در یک نگاه

زمان تاسیس
سال 1364
زمینه فعالیت
مواد و تجهیزات آزمایشگاهی
برندها
بیش از 20 برند معتبر داخلی و خارجی
خدمات
مشاوره - توزیع - خدمات فنی مهندسی


درباره ما

شرکت دانش گستر با شماره ثبت 59506 در سال 1364 با هدف تامین و تجهیز مراکز آزمایشگاهی کشور تاسیس گردید، این شرکت با اتکا به کادر مجرب و آموزش دیده خود و همچنین تحقیق و پژوهش در زمینه تکنولوژی های روز جهان، همواره در عرصه ارائه محصولات آزمایشگاهی در کشور نقش به سزایی را ایفا نموده است.

شرکت دانش گستر مجموعه ای تجاری در زمینه تهیه و توزیع مواد و تجهیزات آزمایشگاهی می باشد که با توجه به سابقه چندین و چند ساله خود در این زمینه و همچنین اتخاذ نمایندگی کمپانی های معتبر ایرانی و جهانی توانسته است نقش پر رنگی را در راستای برطرف نمودن نیازهای جامعه آزمایشگاهی کشور ایفا نماید به طوریکه فعالیت خود را از دایره آزمایشگاه های عمومی کشور فراتر برده و در حال حاضر فعالیت های خود را در زمینه تجهیز و تامین تجهیزات موردنیاز اغلب مراکز آموزشی، دانشگاهی، پتروشیمی، نفت، صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی، رنگ و رزین، آزمایشگاه تحقیقاتی، آزمایشگاه تشخیص طبی و … گسترش داده است.

از برجسته‌ترین اهداف شرکت دانش گستر میتوان به کشف بهترین و با کیفیت ترین برندهای جهانی و توزیع محصولات آنها در کشور اشاره کرد، ارائه‌ی محصولات با کیفیت مطابق با آخرین استانداردهای جهانی از جمله مهم ترین خط مشی های این شرکت می باشد. لیست برخی از برندهای قابل توزیع توسط شرکت دانش گستر را میتوانید از طریق لینک روبرو مشاهده نمایید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم روبرو و یا راه های ارتباطی دیگر با ما در ارتباط باشید.

                      خدمات شرکت دانش گستر

مشاوره در زمینه راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه
تهیه و توزیع دستگاه های آزمایشگاهی عمومی و تخصصی
واردات دستگاه های آزمایشگاهی عمومی و تخصصی
تامین مواد شیمیایی آزمایشگاهی و مواد مصرفی و شیشه آلات آزمایشگاهی
ارائه کلیه امور فنی و مهندسی در زمینه تجهیزات آزمایشگاهی